Startowałam od samego początku (nie umiałam nawet się przedstawić). Nie mam pojęcia, w jaki sposób El Sueno to robi, ale po roku nauki na wycieczce do Malagii, notabene zorganizowanej przez naszą Szkołę, nie miałam problemów z dogadaniem się, a teraz po 2 latach swobodnie rozmawiam z hiszpańsko-języcznymi znajomymi.

Ewa

Efekty można zauważyć bardzo szybko, lektorzy zawsze sympatyczni i pełni energii- widać, że lubią tam pracować. Szkoła, która nie tylko uczy, ale też łączy ludzi o podobnych zainteresowaniach:) Polecam na 100% i jeszcze trochę!

Alicja

Zanim zapisałem się do El Sueño czytałem te referencje i byłem przekonany, że są mocno podkoloryzowane. Teraz mogę powiedzieć, że szkoła pozytywnie mnie zaskoczyła. Dzięki pasji Oli łatwiej jest nam wszystko zrozumieć, bo widzisz, że komuś zależy na tym byś się czegoś nauczył/a. Każda następna lekcja jest tą na którą się czeka. Warto też zaznaczyć, że nie należę do uczniów którzy łatwo przyswajają wiedzę i lubią się uczyć :).

Tomek Poliwczak

El Sueño to nie tylko niesamowita szkoła, ale też miejsce spotkań. Z niecierpliwością czekam na moje zajęcia, zawsze z ochotą na nie jadę, nawet jak mi się nie chce i jestem zmęczona, ponieważ wiem że po nich mój humor na pewno się poprawi. Polecam każdemu to miejsce ze względu na atmosferę jaka tam panuję i nauczycieli z którymi mamy zajęcia. 

Roksana