Mamy duże doświadczenie w uczeniu osób na każdym poziomie zaawansowania, w różnym wieku, z rozmaitymi wymaganiami, oczekiwaniami i zdolnościami. Zajęcia zawsze odbywają się grupach maksymalnie 4-osobowych. Zapraszamy Was na bezpłatną rozmowę kwalifikacyjną, po której zaproponujemy Wam naukę dostosowaną do Waszych potrzeb. Do wyboru macie 5 różnych poziomów

Grupa początkująca

Na początek otrzymasz solidne podstawy gramatyczne i zasób słownictwa potrzebny do tworzenia podstawowych zdań. Przy konsekwentnej pracy z Twojej strony, po semestrze nauki będziesz potrafił komunikować się po hiszpańsku (nie tylko na te najprostsze tematy!). Po dwóch miesiącach nauki nasi uczniowie odgrywają po hiszpańsku Czerwonego Kapturka, improwizując!

Grupa A2 “Odmieniam czasowniki w czasie teraźniejszym”

U nas w szkole do grupy na poziomie A2 zapisujemy tych, którzy rzeczywiście potrafią tworzyć zdania w czasie teraźniejszym. Grupa ta jest przeznaczona dla osób, które potrafią odmieniać czasowniki przez osoby, wiedzą, jak wygląda składnia w języku hiszpańskim, znają różnice między ser, estar i haber i używają rodzajników w zdaniu. Semestr zaczyna się od wprowadzenia czasów przeszłych.

Grupa “Znam teorię gramatyki, ale nie mówię swobodnie” (B1)

Ta grupa przeznaczona jest dla osób, które chcą się “rozgadać”. Program na poziomie B1 przewiduje u nas mówienie, mówienie i jeszcze raz mówienie, a do tego pracę na własnych błędach. W semestrze “B1” nie serwujemy dużo nowej gramatyki, za to tę, którą poznało się już w teorii można ładnie uporządkować.

Grupa “Czas na słynne subjuntivo i inne przyjemności” (B2)

Posługujesz się językiem hiszpańskim na tyle swobodnie, by móc skupić się na nowej gramatyce? Semestr „B2” poświęcony jest na poznanie, a później ćwiczenie w praktyce presente de subjuntivo, a kiedy już będziesz miał je w małym palcu- na kolejne subjuntiva i nie tylko! Naszą mocną stroną jest ćwiczenie poznanych zagadnień w praktyce.

Poziom C1

Zapraszamy na zajęcia indywidualne, bo jeżeli dobrnąłeś już do takiego poziomu, warto się pochylić nad tym, czego jeszcze Ci brakuje do mówienia jak Hiszpan!