Dla kogo jest kurs w El sueño?

Wychodzimy z założenia, że nie ma szkół dla wszystkich. Niektórzy lubią naukę tradycyjną, do której byli przyzwyczajeni w czasach licealnych. Nasza oferta jest skierowana do ludzi otwartych na nowe rozwiązania, a jednocześnie do osób ceniących sobie konkretny rozwój. Nasi uczniowie są wymagający, ale nasi nauczyciele tak samo:) Jeżeli Ty jesteś otwarty na niestandardowe sposoby nauczania, my oferujemy Ci jasno przekazaną wiedzę, zauważalne efekty i dobrą zabawę.

Co ułatwia szybki progres u nas?

Wszystkie Grupy liczą maksymalnie 4 osoby. Program jest nastawiony na mówienie. Nie tracimy czasu na zajęciach na rzeczy, które można zrobić w domu. Skupiamy się maksymalnie na tym, czego w domu sami nie zrobicie, czyli na rozmowie. Drugim naszym największym atutem jest praca nad tym, co sprawia Wam rzeczywiście trudność. Skupiamy się na konkretnych błędach konkretnych osób, unikamy nieprzydatnych wykładów. Specjalizujemy się w gramatyce, ale uczymy jej praktycznie. To sprawia, że tłumaczymy jasno i zwięźle- większość czasu zostawiając na Wasze mówienie.

Co ułatwia dobrą zabawę? 

Organizujemy fiesty, warsztaty, wieczorki gitarowe, wyjazdy i wszystko, na co tylko macie ochotę. Na zajęciach przemycamy mnóstwo gier i scenek, jest miejsce na rozwinięcie wyobraźni! Rzadko które ćwiczenie przebiega bez wybuchów śmiechu. Zatrudniamy nauczycieli tylko z poczuciem humoru (każemy im opowiadać żarty na rozmowie o pracę :). Przyciągamy radosne i aktywne osoby, które później zaprzyjaźniają się między sobą. Uwielbiamy ludzi. Po prostu.